Lättläst Teckenspråk

Medarbetare

Om oss - Medarbetare - ctl00_cph1_dcTop_po_500_dc500_insplistpg8590_puffimg

Eva-Lena Palander


VD

Telefon: 0243-24 80 41
Sms: 073-288 00 08

Eva-lena.palander@fbregionen.se 

Webb_Sofia_klar.jpg

Sofia Berglund

Infrastrukturstrateg

Telefon: 0243-24 80 45
Sms: 070-349 59 63

sofia.berglund@fbregionen.se 

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lotta Strömer

Utvecklingsledare

Telefon: 0243-24 80 46
Sms: 070-646 67 00  

Lotta.stromer@fbregionen.se 

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Sigrid Kahr


Utvecklingsledare

Telefon: 0243-24 80 47
Sms:072-234 52 59

sigrid.kahr@fbregionen.se

Olle1.JPG

Olle Hägg


Kommunikatör

Telefon: 0243-24 80 50
Sms: 070-646 03 12

olle.hagg@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Eva Mikkelsen


Infra-administratör/
VD-sekreterare

Telefon: 0243-24 80 49
Sms: 070-222 36 42

eva.mikkelsen@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lina Lundin

Projektassistent Gysam 

Telefon: 0243- 24 80 55
Sms: 072-557 82 10

lina.lundin@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Pierre Mörck

Kommunikatör

Telefon: 0243-24 80 56
Sms: 070-191 37 25

pierre.morck@
arbetsmarknadskunskap.se

Henrik1.JPG

Henrik Olsson

Kommunikatör 

Telefon: 0243- 24 80 44
Sms: 073- 207 21 82 

Henrik.olsson@
arbetsmarknadskunskap.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ingrid Saksvik

Projektledare Attraktiv Industri

Telefon: 0243-24 80 57
Sms: 070-200 62 14

ingrid.saksvik@
arbetsmarknadskunskap.se 


kjellB.jpg

Kjell Bergqvist

Projektledare Ökad Handelskraft och Samverkan 

Telefon: 0243- 24 80 52
Sms: 076-610 93 56

kjell.bergqvist@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Malin Bodin

Kommunikatör

Telefon: 0243-24 80 58
Sms: 070-373 44 93   

malin.bodin@ arbetsmarknadskunskap.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ida Söderlund

Kommunikatör 

Telefon: 0243-24 80 42
Sms: 076-851 83 67

ida.soderlund@
arbetsmarknadskunskap.se 

Jenny-arg.jpg

Jenny Gustafsson


Infrastrukturstrateg

Telefon: 0243-24 8053
Sms:073-365 91 67

jenny.gustafsson@fbregionen.se 

Inger_webb.jpg

Inger Wilstrand

Lyftkraft Dalarna 

Telefon:0243-24 80 54
Sms: 073-814 50 15


inger.wilstrand@fbregionen.se


Samarbetspartners

 

Ninni B_GREY2.png

Ninni Broström

Projektledare Lyftkraft Dalarna

Telefon: 0243-24 80 54
Sms: 076-610 93 58

ninni.

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Nedan finns våra kontaktuppgifter.

 
 

Håll dig uppdaterad! Anmäl dig till vårt nyhetsbrev.