Lättläst Teckenspråk

Medarbetare

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Nedan finns våra kontaktuppgifter.

 
 

Här är vi som arbetar på utvecklingsbolaget

Eva-Lena_webb.jpg

Eva-Lena Palander

VD
Telefon: 0243-24 80 41
Sms: 070-288 00 08

eva-lena.palander@fbregionen.se

sofia_b_01.jpg

Sofia Berglund

Utvecklingsledare Infrastruktur
Telefon: 0243-24 80 45
Sms: 070-349 59 63

sofia.berglund@fbregionen.se

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lotta Strömer

Utvecklingsledare
Telefon 0243-24 80 46
Sms: 070-646 67 00

lotta.stromer@fbregionen.se

20190214 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Sigrid Kahr

Utvecklingsledare
Telefon: 0243-24 80 47
Sms:072-234 52 59

sigrid.kahr@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Eva Mikkelssen

Infrastrukturadministratör/VD-sekreterare
Telefon 0243-24 80 49
Sms: 070-222 36 42

eva.mikkelsen@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Anna Ekstrand

Marknadskoordinator
Telefon 0243-24 80 50
Sms: 070-646 03 12

anna.ekstrand@fbregionen.se


20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Lina Lundin

Projektassistent Gysam
Telefon 0243-24 80 55
Sms: 072-557 82 10

lina.lundin@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Pierre Mörck

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 56
Sms: 070-191 37 25
pierre.morck@arbetsmarknads-

kunskap.se 

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ingrid Saksvik

Projektledare
Arbetsmarknadskunskap
Telefon: 0243-24 80 57 
Sms: 070-200 62 14

ingrid.saksvik@fbregionen.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Malin Bodin

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
Telefon 0243-24 80 58
Sms: 070-373 44 93

malin.bodin@arbetsmarknadskunskap.se

20190212 Region Falun Borlänge Foto Hasse Eriksson

Ida Söderlund

Kommunikatör 
Arbetsmarknadskunskap
Telefon: 0243- 24 80 42
Sms: 076-851 83 67

ida.soderlund@fbregionen.se

Jenny_svartvit_webb.png

Jenny Gustafsson

Infrastrukturstrateg
Telefon: 0243-24 80 53
Sms: 073-365 91 67

jenny.gustafsson@fbregionen.se

Håll dig uppdaterad! Anmäl dig till vårt nyhetsbrev.